Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Hajdúszováti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Hajdúszováti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Hajdúszovát

Frissítve: ma
Eladó ház Hajdúszovát 67 nm
20
29 millió Ft 432,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hajdúszovát
Ingatlan iroda logó
67 m² terület
1152 m² telek
6 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Hajdúszovát 82 nm
20
34 millió Ft 414,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hajdúszovát
Ingatlan iroda logó
82 m² terület
800 m² telek
2 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Hajdúszovát 60 nm
18
7,5 millió Ft 125 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hajdúszovát
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
840 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Hajdúszovát 82 nm
20
34 millió Ft 414,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hajdúszovát
Ingatlan iroda logó
82 m² terület
800 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 1 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Hajdúszovát 241 nm
11
64,9 millió Ft 269,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Hajdúszovát
Ingatlan iroda logó
241 m² terület
4038 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Hajdúszovát 2497 nm
5
19,9 millió Ft
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Hajdúszovát
Ingatlan iroda logó
2497 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Hajdúszovát 1800 nm
17
360 millió Ft 200 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Hajdúszovát
Ingatlan iroda logó
1800 m² terület
10500 m² telek

Frissítve: 21 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Hajdúszovát 120 nm
12
25 millió Ft 208,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Hajdúszovát
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
5 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.