Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Halmaji ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Halmaji ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Halmaj

Frissítve: ma
Eladó ház Halmaj, Dózsa György utca 81 nm
8
16,4 millió Ft 202,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Halmaj, Dózsa György utca
Ingatlan iroda logó
81 m² terület
1169 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Halmaj 300 nm
20
95,76 millió Ft 319,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Halmaj
Ingatlan iroda logó
300 m² terület
1000 m² telek
6 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Halmaj 300 nm
20
265 000 Euro
95,14 millió Ft 317,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Halmaj
Ingatlan iroda logó
300 m² terület
1000 m² telek
6 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Halmaj 77 nm
17
35 millió Ft 454,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Halmaj
Ingatlan iroda logó
77 m² terület
950 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 18 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Halmaj 152 nm
20
48 millió Ft 315,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Halmaj
Ingatlan iroda logó
152 m² terület

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Halmaj 152 nm
20
48 millió Ft 315,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Halmaj
Ingatlan iroda logó
152 m² terület

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Halmaj 663 nm
16
69,9 millió Ft 105,4 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Halmaj
Ingatlan iroda logó
663 m² terület
3307 m² telek

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Halmaj 6469 nm
20
295 millió Ft 45,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Halmaj
6469 m² terület
11475 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.