Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Hangonyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Hangonyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Hangony

Frissítve: 19 napja
Eladó ház Hangony, Petőfi Sándor út 80 nm
20
11,9 millió Ft 148,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hangony, Petőfi Sándor út
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1700 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 9 hónapja
Eladó ház Hangony, Rákóczi Ferenc utca 54 98 nm
1
22 millió Ft 224,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hangony, Rákóczi Ferenc utca 54
98 m² terület
100 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.