Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Harkakötönyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Harkakötönyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Harkakötöny

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Harkakötöny 120 nm
12
33 millió Ft 275 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Harkakötöny
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
1670 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 8 hónapja
Eladó ház Harkakötöny 112 nm
18
34,8 millió Ft 310,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Harkakötöny
112 m² terület
1267 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Harkakötöny eladó lakások

Feltöltve: 2 hónapja
Eladó lakás Harkakötöny 51 nm
15
15,99 millió Ft 313,5 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Harkakötöny
51 m² terület
2 szoba
1. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Harkakötöny 100 nm
18
12,99 millió Ft 129,9 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Harkakötöny
4000 m² telek

Feltöltve: 1 éve
Eladó mezőgazdasági ingatlan Harkakötöny 100203 nm
4
23,6 millió Ft 236 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Harkakötöny
100203 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.