Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Harsányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Harsányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Harsány

Frissítve: ma
Eladó ház Harsány 150 nm
15
15,99 millió Ft 106,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Harsány
Ingatlan iroda logó
150 m² terület
1200 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Harsány 44 nm
A hirdető törölte az ingatlanhirdetést

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Harsány 160 nm
20
44,99 millió Ft 281,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Harsány
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
900 m² telek
7 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Harsány 160 nm
20
44,99 millió Ft 281,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Harsány
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
900 m² telek
7 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 4 napja
Eladó telek Harsány 852 nm
5
5,2 millió Ft 5,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Harsány
Ingatlan iroda logó
852 m² telek

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Harsány 843 nm
11
4,2 millió Ft 5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Harsány
Ingatlan iroda logó
843 m² telek

Feltöltve: 17 napja
Eladó telek Harsány 3440 nm
2
19,99 millió Ft 5,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Harsány
Ingatlan iroda logó
3440 m² telek

Frissítve: 27 napja
Eladó telek Harsány, Nincs utca 600000 nm
20
399 millió Ft 665 Ft/m²
Eladó telek, Harsány, Nincs utca
Ingatlan iroda logó
600000 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 27 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Harsány, Külterület
8
1,85 millió Ft
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Harsány, Külterület
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Harsány 40 nm
8
1,85 millió Ft 46,3 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Harsány
Ingatlan iroda logó
40 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.