Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Hárskúti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Hárskúti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Hárskút

Frissítve: ma
Eladó ház Hárskút 105 nm
4
95 millió Ft 904,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hárskút
Ingatlan iroda logó
105 m² terület
500 m² telek
2+2 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Hárskút 105 nm
4
95 millió Ft 904,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hárskút
Ingatlan iroda logó
105 m² terület
500 m² telek
2+2 fél szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Hárskút 105 nm
5
95 millió Ft 904,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hárskút
Ingatlan iroda logó
105 m² terület
500 m² telek
2+2 fél szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Hárskút 164 nm
20
149,99 millió Ft 914,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hárskút
Ingatlan iroda logó
164 m² terület
1120 m² telek
3+2 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Hárskút 55000 nm
9
30 millió Ft
Eladó telek, Hárskút
Ingatlan iroda logó
55000 m² telek

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Hárskút 110000 nm
9
100 millió Ft
Eladó telek, Hárskút
Ingatlan iroda logó
110000 m² telek

Frissítve: 15 napja
Eladó telek Hárskút 7774 nm
K
2
8,5 millió Ft 1,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Hárskút
Ingatlan iroda logó
7774 m² telek

Frissítve: 20 napja
Eladó telek Hárskút 6450 nm
16
159 millió Ft 24,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Hárskút
Ingatlan iroda logó
6450 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 15 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Hárskút 55000 nm
K
8
30 millió Ft 545 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Hárskút
Ingatlan iroda logó
55000 m² telek

Frissítve: 21 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Hárskút 8877 nm
1
5,99 millió Ft 675 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Hárskút
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.