Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Hegyfalui ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Hegyfalui ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Hegyfalu

Frissítve: ma
Eladó ház Hegyfalu 56 nm
20
17,9 millió Ft 319,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hegyfalu
Ingatlan iroda logó
56 m² terület
3636 m² telek
2 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Hegyfalu 66 nm
7
29,9 millió Ft 453 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Hegyfalu
Ingatlan iroda logó
66 m² terület
1150 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Hegyfalu 70 nm
12
14,9 millió Ft 212,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hegyfalu
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
875 m² telek
2 szoba

Frissítve: 15 napja
Eladó ház Hegyfalu 1752 nm
17
181 818 Euro
66,55 millió Ft 38 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hegyfalu
1752 m² terület
82 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.