Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Hegykői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Hegykői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Hegykő

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Hegykő 126 nm
20
115 millió Ft 912,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hegykő
Ingatlan iroda logó
126 m² terület
450 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Hegykő 94 nm
18
73,9 millió Ft 786,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hegykő
Ingatlan iroda logó
94 m² terület
2700 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 hónapja
Eladó ház Hegykő 146 nm
20
135,84 millió Ft 930,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hegykő
Ingatlan iroda logó
146 m² terület
478 m² telek
5 szoba

Feltöltve: 9 hónapja
Eladó ház Hegykő, Jókai utca 4. 94 nm
1
69 millió Ft 734 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hegykő, Jókai utca 4.
94 m² terület
2700 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Kiadó ház Hegykőn

Frissítve: ma
Kiadó ház Hegykő 71 nm
9
250 ezer Ft/hó
Kiadó ikerház, Hegykő
Ingatlan iroda logó
71 m² terület
50 m² telek
3 szoba

Összes kiadó ház hirdetés

Hegykő eladó lakások

Frissítve: ma
Eladó lakás Hegykő 289 nm
10
199 millió Ft 688,6 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Hegykő
Ingatlan iroda logó
289 m² terület
10 szoba
1. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

Hegykő kiadó lakás

Frissítve: ma
Kiadó lakás Hegykő 289 nm
9
1 millió Ft/hó
Kiadó lakás, Hegykő
Ingatlan iroda logó
289 m² terület
10 szoba
1. emelet

Összes kiadó lakás hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.