Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Hercegszántói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Hercegszántói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Hercegszántó

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Hercegszántó 116 nm
12
17,9 millió Ft 154,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hercegszántó
Ingatlan iroda logó
116 m² terület
2315 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 9 napja
Eladó ház Hercegszántó 120 nm
1
7 millió Ft 58,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hercegszántó
120 m² terület
2400 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 13 napja
Eladó ház Hercegszántó, Deák Ferenc utca 165 nm
20
29,9 millió Ft 181,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hercegszántó, Deák Ferenc utca
Ingatlan iroda logó
165 m² terület
808 m² telek
3 szoba

Frissítve: 19 napja
Eladó ház Hercegszántó, Mártírok útja 93 nm
20
16 millió Ft 172 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hercegszántó, Mártírok útja
Ingatlan iroda logó
93 m² terület
1418 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 20 napja
Eladó nyaraló Hercegszántó 60 nm
1
19,5 millió Ft 325 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Hercegszántó
60 m² terület
3700 m² telek
3 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó nyaraló Hercegszántó 80 nm
20
47,5 millió Ft 593,8 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Hercegszántó
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
3704 m² telek
3 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Feltöltve: 1 éve
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Hercegszántó, Dózsa György utca 57 300 nm
17
16 millió Ft 53,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Hercegszántó, Dózsa György utca 57
Ingatlan iroda logó
300 m² terület
2328 m² telek
8 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.