Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Hernádkaki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Hernádkaki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Hernádkak

Frissítve: ma
Eladó ház Hernádkak, Széchenyi István utca 358 nm
20
135 millió Ft 376,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hernádkak, Széchenyi István utca
Ingatlan iroda logó
358 m² terület
852 m² telek
5 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Hernádkak 170 nm
20
60 millió Ft 352,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hernádkak
Ingatlan iroda logó
170 m² terület
800 m² telek
4 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Hernádkak 180 nm
18
41,99 millió Ft 233,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hernádkak
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
1841 m² telek
3 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Hernádkak 105 nm
3
69,9 millió Ft 665,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hernádkak
Ingatlan iroda logó
105 m² terület
722 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 7 napja
Eladó nyaraló Hernádkak 30 nm
20
15,5 millió Ft 516,7 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Hernádkak
Ingatlan iroda logó
30 m² terület
1997 m² telek
1+2 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.