Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Hernádnémetii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Hernádnémetii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Hernádnémeti

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Hernádnémeti 62 nm
1
9,6 millió Ft 154,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hernádnémeti
62 m² terület
1943 m² telek
2 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Hernádnémeti 62 nm
1
9,6 millió Ft 154,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hernádnémeti
62 m² terület
1943 m² telek
2 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Hernádnémeti 100 nm
10
17 millió Ft 170 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hernádnémeti
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1125 m² telek
2 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Hernádnémeti 110 nm
K
16
20,99 millió Ft 190,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hernádnémeti
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
1800 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Hernádnémeti, Borházak 4246 nm
11
4,9 millió Ft 1,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Hernádnémeti, Borházak
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Hernádnémeti, Kossuth Lajos utca 971 nm
5
11,5 millió Ft 11,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Hernádnémeti, Kossuth Lajos utca
Ingatlan iroda logó
971 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Hernádnémeti 1176 nm
7
6,2 millió Ft 5,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Hernádnémeti
Ingatlan iroda logó
1176 m² telek

Feltöltve: 2 hónapja
Eladó telek Hernádnémeti, Kossuth Lajos utca 63 1000 nm
1
10,5 millió Ft 10,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Hernádnémeti, Kossuth Lajos utca 63
1000 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.