Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Héti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Héti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Hét

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Hét 87 nm
20
23,6 millió Ft 271,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hét
Ingatlan iroda logó
87 m² terület
1036 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Hét, Köztársaság út 14 70 nm
1
12 millió Ft 171,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hét, Köztársaság út 14
70 m² terület
1300 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 3 hónapja
Eladó ház Hét 70 nm
1
12 millió Ft 171,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hét
70 m² terület
1600 m² telek
2+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 2 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Hét 60 nm
10
11,5 millió Ft 191,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Hét
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
5288 m² telek
1 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.