Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Hévízgyörki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Hévízgyörki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Hévízgyörk

Frissítve: ma
Eladó ház Hévízgyörk 82 nm
10
18,5 millió Ft 225,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hévízgyörk
Ingatlan iroda logó
82 m² terület
350 m² telek
2 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Hévízgyörk 220 nm
20
149 millió Ft 677,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hévízgyörk
Ingatlan iroda logó
220 m² terület
687 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Hévízgyörk 76 nm
20
36 millió Ft 473,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hévízgyörk
Ingatlan iroda logó
76 m² terület
648 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Hévízgyörk 83 nm
16
48 millió Ft 578,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hévízgyörk
Ingatlan iroda logó
83 m² terület
607 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 14 napja
Eladó telek Hévízgyörk 5703 nm
K
12
16 millió Ft
Eladó telek, Hévízgyörk
Ingatlan iroda logó
5703 m² telek

Frissítve: 9 hónapja
Eladó telek Hévízgyörk, gyümölcsös 3764 1500 nm
1
12 millió Ft 8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Hévízgyörk, gyümölcsös 3764
1500 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 2 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Hévízgyörk 187 nm
K
7
79,99 millió Ft 427,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Hévízgyörk
Ingatlan iroda logó
187 m² terület
750 m² telek

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Hévízgyörk, Szahara utca 470 nm
19
239,9 millió Ft 510,4 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Hévízgyörk, Szahara utca
Ingatlan iroda logó
470 m² terület
2455 m² telek
2 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.