Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Hidasi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Hidasi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Hidas

Frissítve: ma
Eladó ház Hidas 60 nm
13
36,5 millió Ft 608,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hidas
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
726 m² telek
3 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Hidas 140 nm
17
52,5 millió Ft 375 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hidas
Ingatlan iroda logó
140 m² terület
1400 m² telek
5 szoba

Feltöltve: 16 napja
Eladó ház Hidas 75 nm
20
9,5 millió Ft 126,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hidas
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
156 m² telek
2 szoba

Frissítve: 17 napja
Eladó ház Hidas, Petőfi Sándor utca 110 nm
19
6,9 millió Ft 62,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hidas, Petőfi Sándor utca
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
606 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 17 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Hidas, Ady Endre utca 236 nm
15
151,9 millió Ft 643,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Hidas, Ady Endre utca
Ingatlan iroda logó
236 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.