Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Himodi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Himodi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Himod

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Himod 200 nm
K
14
48 millió Ft 240 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Himod
Ingatlan iroda logó
200 m² terület
1010 m² telek
4 szoba

Frissítve: 23 napja
Eladó ház Himod 88 nm
8
31,9 millió Ft 362,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Himod
Ingatlan iroda logó
88 m² terület
2453 m² telek
4 szoba

Frissítve: 7 hónapja
Eladó ház Himod 196 nm
20
298 800 Euro
109,36 millió Ft 558 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Himod
Ingatlan iroda logó
196 m² terület
2108 m² telek
4+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Himod 1840 nm
20
86 000 Euro
31,48 millió Ft 17,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Himod
Ingatlan iroda logó
1840 m² telek

Feltöltve: 2 hónapja
Eladó telek Himod, p 1500 nm
K
2
6,8 millió Ft 4,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Himod, p
Ingatlan iroda logó
1500 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Feltöltve: 6 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Himod 520000 nm
9
3 600 000 Euro
1,32 milliárd Ft 2,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Himod
Ingatlan iroda logó
520000 m² terület

Frissítve: 6 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Himod 147000 nm
18
1 900 000 Euro
695,4 millió Ft 4,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Himod
Ingatlan iroda logó
147000 m² terület

Frissítve: 6 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Himod 31000 nm
4
620 000 Euro
226,92 millió Ft 7,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Himod
Ingatlan iroda logó
31000 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.