Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Homokmégyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Homokmégyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Homokmégy

Frissítve: ma
Eladó ház Homokmégy 115 nm
9
34,95 millió Ft 303,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Homokmégy
Ingatlan iroda logó
115 m² terület
3446 m² telek
4 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Homokmégy 90 nm
20
25,9 millió Ft 287,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Homokmégy
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
5000 m² telek
3 szoba

Frissítve: 18 napja
Eladó ház Homokmégy 78 nm
11
5,8 millió Ft 74,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Homokmégy
Ingatlan iroda logó
78 m² terület
2026 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Homokmégy 350 nm
7
25 millió Ft 71,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Homokmégy
Ingatlan iroda logó
350 m² terület
1506 m² telek
6 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 3 éve
Eladó telek Homokmégy 1657 nm
2
2 millió Ft 1,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Homokmégy
Ingatlan iroda logó
1657 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Feltöltve: 1 éve
Eladó mezőgazdasági ingatlan Homokmégy, Morcsi híd 554325 nm
1
220 millió Ft 397 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Homokmégy, Morcsi híd
554325 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.