Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Homrogdi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Homrogdi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Homrogd

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Homrogd 90 nm
K
20
15 millió Ft 166,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Homrogd
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1604 m² telek
1+2 fél szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Homrogd, Kossuth 80 nm
10
27,39 millió Ft 342,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Homrogd, Kossuth
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
2184 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Homrogd 90 nm
20
15 millió Ft 166,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Homrogd
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1604 m² telek
1+2 fél szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Homrogd 90 nm
20
15 millió Ft 166,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Homrogd
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1604 m² telek
1+2 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.