Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Horti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Horti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Hort

Feltöltve: ma
Eladó ház Hort 107 nm
K
20
43,1 millió Ft 453,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hort
Ingatlan iroda logó
107 m² terület
2158 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Hort 50 nm
6
11 millió Ft 220 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hort
Ingatlan iroda logó
50 m² terület
1022 m² telek
2 szoba

Feltöltve: ma
Eladó ház Hort 107 nm
20
43,1 millió Ft 402,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hort
Ingatlan iroda logó
107 m² terület
2158 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Hort 125 nm
K
19
62,5 millió Ft 500 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hort
125 m² terület
2158 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Hort 7104 nm
3
22,9 millió Ft 3,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Hort
Ingatlan iroda logó
7104 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Hort 2158 nm
1
20,5 millió Ft 9,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Hort
2158 m² telek

Frissítve: 11 hónapja
Eladó telek Hort, Határ út 2650 nm
1
13,25 millió Ft 5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Hort, Határ út
2650 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 2 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Hort 2000 nm
11
252,7 millió Ft 126,4 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Hort
Ingatlan iroda logó
2000 m² terület
7220 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.