Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Hosszúperesztegi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Hosszúperesztegi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Hosszúpereszteg

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Hosszúpereszteg 70 nm
7
9,5 millió Ft 135,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hosszúpereszteg
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
942 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Hosszúpereszteg 72 nm
20
26,9 millió Ft 373,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hosszúpereszteg
Ingatlan iroda logó
72 m² terület
896 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Hosszúpereszteg 190 nm
14
11 millió Ft 57,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hosszúpereszteg
Ingatlan iroda logó
190 m² terület
1936 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Hosszúpereszteg, Rákóczi Ferenc utca 70 nm
10
9 millió Ft 128,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hosszúpereszteg, Rákóczi Ferenc utca
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
1888 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 8 napja
Eladó nyaraló Hosszúpereszteg 100 nm
1
75 millió Ft 750 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Hosszúpereszteg
100 m² terület
300 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 hónapja
Eladó nyaraló Hosszúpereszteg, Halastó utca 85 nm
1
49,2 millió Ft 578,8 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Hosszúpereszteg, Halastó utca
85 m² terület
240 m² telek
3 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.