Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Ibrányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Ibrányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Ibrány

Frissítve: ma
Eladó ház Ibrány 110 nm
9
20,9 millió Ft 190 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ibrány
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
763 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Ibrány 116 nm
6
5,99 millió Ft 51,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ibrány
Ingatlan iroda logó
116 m² terület
3021 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Ibrány, Nagy Imre utca 50 nm
9
7,99 millió Ft 159,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ibrány, Nagy Imre utca
Ingatlan iroda logó
50 m² terület
1262 m² telek
2 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Ibrány, Szőlő köz 150 nm
20
42 millió Ft 280 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ibrány, Szőlő köz
Ingatlan iroda logó
150 m² terület
549 m² telek
6 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Ibrány eladó lakások

Frissítve: 2 napja
Eladó lakás Ibrány 58 nm
K
17
26,5 millió Ft 456,9 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Ibrány
Ingatlan iroda logó
58 m² terület
2 szoba
földszint

Frissítve: 2 napja
Eladó lakás Ibrány 58 nm
17
26,5 millió Ft 456,9 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Ibrány
Ingatlan iroda logó
58 m² terület
2 szoba
földszint

Feltöltve: 8 napja
Eladó lakás Ibrány 58 nm
17
26,5 millió Ft 456,9 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Ibrány
Ingatlan iroda logó
58 m² terület
2 szoba
1. emelet

Frissítve: 9 napja
Eladó lakás Ibrány 58 nm
13
26,5 millió Ft 456,9 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Ibrány
Ingatlan iroda logó
58 m² terület
2 szoba

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Ibrány 2485 nm
2
3,99 millió Ft 1,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Ibrány
Ingatlan iroda logó
2485 m² telek

Frissítve: 26 napja
Eladó telek Ibrány 1501 nm
14
10 millió Ft 6,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Ibrány
Ingatlan iroda logó
1501 m² telek

Feltöltve: 29 napja
Eladó telek Ibrány 1501 nm
14
10 millió Ft
Eladó telek, Ibrány
Ingatlan iroda logó
1501 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.