Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Iharosberényi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Iharosberényi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Iharosberény

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Iharosberény 105 nm
20
19,9 millió Ft 189,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Iharosberény
Ingatlan iroda logó
105 m² terület
1953 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 8 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Iharosberény 40 nm
14
10 millió Ft 250 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Iharosberény
Ingatlan iroda logó
2713 m² telek

Frissítve: 14 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Iharosberény 18 nm
18
2,99 millió Ft 166,1 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Iharosberény
Ingatlan iroda logó
2183 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.