Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Ikladi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Ikladi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Iklad

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Iklad 185 nm
20
89 millió Ft 481,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Iklad
Ingatlan iroda logó
185 m² terület
896 m² telek
6 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Iklad 185 nm
18
89 millió Ft 481,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Iklad
Ingatlan iroda logó
185 m² terület
896 m² telek
6+2 fél szoba

Feltöltve: 7 hónapja
Eladó ház Iklad 155 nm
1
34,5 millió Ft 222,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Iklad
155 m² terület
1603 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 8 hónapja
Eladó ház Iklad 123 nm
20
34,9 millió Ft 283,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Iklad
Ingatlan iroda logó
123 m² terület
988 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Iklad 7759 nm
12
116 millió Ft 15 ezer Ft/m²
Eladó telek, Iklad
Ingatlan iroda logó
7759 m² telek

Frissítve: 5 napja
Eladó telek Iklad, József Attila utca 2481 nm
6
70 millió Ft 28,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Iklad, József Attila utca
Ingatlan iroda logó
2481 m² telek

Frissítve: 5 napja
Eladó telek Iklad, József Attila utca 1050 nm
3
25 millió Ft 23,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Iklad, József Attila utca
Ingatlan iroda logó
1050 m² telek

Frissítve: 14 napja
Eladó telek Iklad 7759 nm
7
193,98 millió Ft 25 ezer Ft/m²
Eladó telek, Iklad
Ingatlan iroda logó
7759 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.