Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Iszkázi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Iszkázi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Iszkáz

Frissítve: 16 napja
Eladó ház Iszkáz 109 nm
20
29,5 millió Ft 268,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Iszkáz
Ingatlan iroda logó
109 m² terület
2969 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 28 napja
Eladó ház Iszkáz 112 nm
20
33,5 millió Ft 299,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Iszkáz
Ingatlan iroda logó
112 m² terület
3755 m² telek
3+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.