Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Jáki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Jáki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Ják

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Ják 185 nm
20
156 millió Ft 843,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ják
Ingatlan iroda logó
185 m² terület
1400 m² telek
5 szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Ják 150 nm
11
44,9 millió Ft 299,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ják
Ingatlan iroda logó
150 m² terület
1230 m² telek
5 szoba

Frissítve: 15 napja
Eladó ház Ják 92 nm
8
84,9 millió Ft 922,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ják
92 m² terület
780 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 18 napja
Eladó ház Ják 94 nm
1
88,9 millió Ft 945,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ják
94 m² terület
930 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 8 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Ják 400 nm
6
44,9 millió Ft 112,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Ják
Ingatlan iroda logó
400 m² terület
1100 m² telek
6 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.