Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Jánoshidai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Jánoshidai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Jánoshida

Frissítve: ma
Eladó ház Jánoshida 90 nm
1
16,9 millió Ft 187,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Jánoshida
90 m² terület
900 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Jánoshida 460 nm
20
55,9 millió Ft 121,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Jánoshida
Ingatlan iroda logó
460 m² terület
1402 m² telek
5 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Jánoshida 60 nm
K
12
8 millió Ft 133,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Jánoshida
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
836 m² telek
1+2 fél szoba

Feltöltve: 3 napja
Eladó ház Jánoshida 81 nm
6
8,5 millió Ft 104,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Jánoshida
Ingatlan iroda logó
81 m² terület
1051 m² telek
1+2 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Jánoshida 460 nm
20
55,9 millió Ft 121,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Jánoshida
Ingatlan iroda logó
1402 m² telek

Frissítve: 23 napja
Eladó telek Jánoshida 1231 nm
3
3,8 millió Ft 3,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Jánoshida
Ingatlan iroda logó
1231 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 1 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Jánoshida 200 nm
15
12 millió Ft 60 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Jánoshida
Ingatlan iroda logó
200 m² terület
1307 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.