Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Jászalsószentgyörgyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Jászalsószentgyörgyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Jászalsószentgyörgy

Frissítve: ma
Eladó ház Jászalsószentgyörgy 94 nm
20
22,8 millió Ft 242,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Jászalsószentgyörgy
Ingatlan iroda logó
94 m² terület
1417 m² telek
2+1 fél szoba

Feltöltve: ma
Eladó ház Jászalsószentgyörgy 87 nm
20
11,9 millió Ft 136,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Jászalsószentgyörgy
Ingatlan iroda logó
87 m² terület
2 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Jászalsószentgyörgy 74 nm
K
20
39,9 millió Ft 539,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Jászalsószentgyörgy
Ingatlan iroda logó
74 m² terület
474 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Jászalsószentgyörgy 142 nm
20
46 millió Ft 323,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Jászalsószentgyörgy
Ingatlan iroda logó
142 m² terület
600 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 21 napja
Eladó telek Jászalsószentgyörgy 506 nm
K
6
3 millió Ft 5,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Jászalsószentgyörgy
Ingatlan iroda logó
506 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 2 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Jászalsószentgyörgy 900 nm
K
20
200 millió Ft 222,2 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Jászalsószentgyörgy
Ingatlan iroda logó
900 m² terület
40000 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 22 napja
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan Jászalsószentgyörgy 1000 nm
16
700 ezer Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Jászalsószentgyörgy
Ingatlan iroda logó
1000 m² terület

Összes kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.