Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Jenői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Jenői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Jenő

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Jenő 57 nm
15
21 millió Ft 368,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Jenő
Ingatlan iroda logó
57 m² terület
1765 m² telek
3 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Jenő 86 nm
K
15
27,8 millió Ft 323,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Jenő
Ingatlan iroda logó
86 m² terület
5310 m² telek
3 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Jenő 90 nm
16
39,99 millió Ft 444,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Jenő
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
7761 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 10 napja
Eladó ház Jenő, Széchenyi István utca 70 nm
K
20
39,9 millió Ft 570 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Jenő, Széchenyi István utca
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
3107 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Jenő 1809 nm
5
6,5 millió Ft
Eladó telek, Jenő
Ingatlan iroda logó
1809 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Jenő 1216 nm
10
6,2 millió Ft
Eladó telek, Jenő
Ingatlan iroda logó
1216 m² telek

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Jenő 3465 nm
4
12,5 millió Ft
Eladó telek, Jenő
Ingatlan iroda logó
3465 m² telek

Frissítve: 8 napja
Eladó telek Jenő 3465 nm
4
12,5 millió Ft 3,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Jenő
Ingatlan iroda logó
3465 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 11 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Jenő 164 nm
12
59 millió Ft 359,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Jenő
Ingatlan iroda logó
164 m² terület
500 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.