Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kadarkúti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kadarkúti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kadarkút

Frissítve: ma
Eladó ház Kadarkút 84 nm
19
16,9 millió Ft 201,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kadarkút
Ingatlan iroda logó
84 m² terület
3092 m² telek
2 szoba

Feltöltve: ma
Eladó ház Kadarkút 115 nm
20
26,9 millió Ft 233,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kadarkút
Ingatlan iroda logó
115 m² terület
3044 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Kadarkút 95 nm
20
120 000 Euro
43,92 millió Ft 462,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kadarkút
Ingatlan iroda logó
95 m² terület
4659 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Kadarkút 100 nm
20
36,99 millió Ft 369,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kadarkút
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1188 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 9 napja
Eladó telek Kadarkút 19743 nm
2
12,9 millió Ft 653 Ft/m²
Eladó telek, Kadarkút
Ingatlan iroda logó
19743 m² telek

Frissítve: 14 napja
Eladó telek Kadarkút, Nincs utca 1605 nm
12
2,9 millió Ft 1,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kadarkút, Nincs utca
Ingatlan iroda logó
1605 m² telek

Frissítve: 14 napja
Eladó telek Kadarkút, Nincs utca 1613 nm
12
3,9 millió Ft 2,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kadarkút, Nincs utca
Ingatlan iroda logó
1613 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kadarkút 125 nm
14
36 millió Ft 288 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kadarkút
Ingatlan iroda logó
125 m² terület
329 m² telek

Frissítve: 5 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kadarkút 340 nm
20
260 millió Ft 764,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kadarkút
Ingatlan iroda logó
340 m² terület
57700 m² telek
9 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.