Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kakucsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kakucsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kakucs

Frissítve: ma
Eladó ház Kakucs 70 nm
K
11
39,9 millió Ft 570 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kakucs
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
978 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Kakucs 64 nm
K
10
41,9 millió Ft 654,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kakucs
Ingatlan iroda logó
64 m² terület
1439 m² telek
2 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Kakucs 91 nm
16
89,9 millió Ft 987,9 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Kakucs
Ingatlan iroda logó
91 m² terület
400 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Kakucs 102 nm
2
89 millió Ft 872,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kakucs
Ingatlan iroda logó
102 m² terület
540 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 20 napja
Eladó telek Kakucs 750 nm
1
18,5 millió Ft 24,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kakucs
Ingatlan iroda logó
750 m² telek

Frissítve: 3 éve
Eladó telek Kakucs 836 nm
5
21,9 millió Ft 26,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kakucs
Ingatlan iroda logó
836 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 1 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kakucs 254392 nm
3
140 millió Ft 550 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Kakucs
Ingatlan iroda logó
254392 m² telek

Feltöltve: 14 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kakucs 25341 nm
6
139,8 millió Ft 5,5 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Kakucs
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 20 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kakucs 105000 nm
1
20 millió Ft 190 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Kakucs
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 20 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kakucs 150000 nm
1
70 millió Ft 467 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Kakucs
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.