Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Káli ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Káli ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kál

Frissítve: ma
Eladó ház Kál 110 nm
20
10,8 millió Ft 98,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kál
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
1571 m² telek
4+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Kál 307 nm
20
31 millió Ft 101 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kál
Ingatlan iroda logó
307 m² terület
2500 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Kál 110 nm
7
14,9 millió Ft 135,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kál
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
815 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Kál 307 nm
20
31 millió Ft 101 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kál
Ingatlan iroda logó
307 m² terület
2500 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Kál 72302 nm
K
3
650 millió Ft
Eladó telek, Kál
Ingatlan iroda logó
72302 m² telek

Frissítve: 21 napja
Eladó telek Kál 72302 nm
3
650 millió Ft 9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kál
Ingatlan iroda logó
72302 m² telek

Feltöltve: 5 hónapja
Eladó telek Kál, Dobó István utca 24. 324 nm
3
750 ezer Ft 2,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kál, Dobó István utca 24.
Ingatlan iroda logó
324 m² telek

Frissítve: 7 hónapja
Eladó telek Kál, Ady Endre utca 95. 684 nm
3
1,5 millió Ft 2,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kál, Ady Endre utca 95.
Ingatlan iroda logó
684 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.