Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Káldi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Káldi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Káld

Frissítve: ma
Eladó ház Káld 70 nm
20
17,5 millió Ft 250 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Káld
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
2028 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Káld 80 nm
19
39,9 millió Ft 498,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Káld
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
694 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Káld 80 nm
19
39,9 millió Ft 498,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Káld
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
694 m² telek
3 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Káld 160 nm
9
35 millió Ft 218,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Káld
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
820 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.