Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kállósemjéni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kállósemjéni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kállósemjén

Frissítve: ma
Eladó ház Kállósemjén 67 nm
K
18
30 millió Ft 447,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kállósemjén
Ingatlan iroda logó
67 m² terület
1882 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Kállósemjén 67 nm
K
11
24,99 millió Ft 373 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kállósemjén
Ingatlan iroda logó
67 m² terület
1134 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Kállósemjén 67 nm
11
24,99 millió Ft 384,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kállósemjén
Ingatlan iroda logó
67 m² terület
1134 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Kállósemjén 67 nm
K
11
24,99 millió Ft 373 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kállósemjén
Ingatlan iroda logó
67 m² terület
1134 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 1 éve
Eladó telek Kállósemjén, Kodály Zoltán utca 2490 nm
1
1,8 millió Ft 723 Ft/m²
Eladó telek, Kállósemjén, Kodály Zoltán utca
2490 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kállósemjén 250 nm
16
25 millió Ft 100 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Kállósemjén
Ingatlan iroda logó
3000 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 20 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kállósemjén 4475 nm
K
11
445 millió Ft 99,4 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kállósemjén
Ingatlan iroda logó
4475 m² terület
18953 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.