Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kálmánházai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kálmánházai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kálmánháza

Frissítve: ma
Eladó ház Kálmánháza 151 nm
20
65 millió Ft 430,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kálmánháza
Ingatlan iroda logó
151 m² terület
1591 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Kálmánháza 114 nm
20
30 millió Ft 263,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kálmánháza
Ingatlan iroda logó
114 m² terület
3020 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Kálmánháza 225 nm
20
83 millió Ft 368,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kálmánháza
Ingatlan iroda logó
225 m² terület
3232 m² telek
4+1 fél szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Kálmánháza 138 nm
20
54,9 millió Ft 397,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kálmánháza
Ingatlan iroda logó
138 m² terület
1780 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Kiadó ház Kálmánházán

Feltöltve: 2 hónapja
Kiadó ház Kálmánháza 7 nm
1
100 ezer Ft/hó
Kiadó családi ház, Kálmánháza
7 m² terület
100 m² telek
1+1 fél szoba

Összes kiadó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 éve
Eladó telek Kálmánháza 2100 nm
1
6,3 millió Ft 3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kálmánháza
2100 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kálmánháza 84 nm
20
27,9 millió Ft 332,1 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kálmánháza
Ingatlan iroda logó
84 m² terület

Frissítve: 23 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kálmánháza 300 nm
13
8,5 millió Ft 28,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kálmánháza
Ingatlan iroda logó
300 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.