Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kálozi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kálozi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Káloz

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Káloz 92 nm
5
85 millió Ft 923,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Káloz
Ingatlan iroda logó
92 m² terület
600 m² telek
4 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Káloz 83 nm
13
24,5 millió Ft 295,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Káloz
Ingatlan iroda logó
83 m² terület
119 m² telek
4 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Káloz 127 nm
15
46,5 millió Ft 366,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Káloz
Ingatlan iroda logó
127 m² terület
2089 m² telek
5 szoba

Feltöltve: 13 napja
Eladó ház Káloz 142 nm
K
10
35 millió Ft 246,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Káloz
Ingatlan iroda logó
142 m² terület
1424 m² telek
7 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Káloz 1409 nm
1
6,5 millió Ft
Eladó telek, Káloz
Ingatlan iroda logó
1409 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Káloz 1337 nm
3
3,99 millió Ft 3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Káloz
Ingatlan iroda logó
1337 m² telek

Frissítve: 9 napja
Eladó telek Káloz 2759 nm
1
4,99 millió Ft 1,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Káloz
Ingatlan iroda logó
2759 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Káloz 2079 nm
4
4,5 millió Ft 2,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Káloz
Ingatlan iroda logó
2079 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 22 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Káloz, Külterület 1250 nm
20
400 millió Ft 320 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Káloz, Külterület
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Káloz 1335 nm
20
400 millió Ft 299,6 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Káloz
Ingatlan iroda logó
1250 m² telek

Feltöltve: 4 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Káloz, 2174 724 nm
1
4 millió Ft 5,5 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Káloz, 2174
724 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.