Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kaposhomoki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kaposhomoki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kaposhomok

Frissítve: 6 hónapja
Eladó ház Kaposhomok, Telekhegy 60 nm
15
9,8 millió Ft 163,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kaposhomok, Telekhegy
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
2800 m² telek
1+1 fél szoba

Frissítve: 6 hónapja
Eladó ház Kaposhomok 76 nm
12
9,9 millió Ft 130,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kaposhomok
Ingatlan iroda logó
76 m² terület
1830 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 18 napja
Eladó telek Kaposhomok 937 nm
18
10 millió Ft 10,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kaposhomok
Ingatlan iroda logó
937 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 9 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kaposhomok 1959 nm
1
7 500 Euro
2,75 millió Ft 1,4 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Kaposhomok
1959 m² telek

Frissítve: 1 éve
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kaposhomok 1959 nm
1
7 500 Euro
2,75 millió Ft 1,4 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Kaposhomok
1959 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 7 hónapja
Eladó nyaraló Kaposhomok, . 80 nm
20
20,9 millió Ft 261,3 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Kaposhomok, .
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
23076 m² telek
2 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.