Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kaposmérői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kaposmérői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kaposmérő

Frissítve: ma
Eladó ház Kaposmérő 70 nm
K
10
35,5 millió Ft 507,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kaposmérő
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
516 m² telek
2 szoba

Feltöltve: ma
Eladó ház Kaposmérő 74 nm
20
35,5 millió Ft 479,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kaposmérő
Ingatlan iroda logó
74 m² terület
516 m² telek
2 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Kaposmérő 309 nm
20
130 millió Ft 420,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kaposmérő
Ingatlan iroda logó
309 m² terület
1050 m² telek
6+1 fél szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Kaposmérő 115 nm
15
49,9 millió Ft 433,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kaposmérő
Ingatlan iroda logó
115 m² terület
6770 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: ma
Eladó telek Kaposmérő 2009 nm
11
38,1 millió Ft
Eladó telek, Kaposmérő
Ingatlan iroda logó
2009 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Kaposmérő, Nincs utca 3640 nm
4
3,9 millió Ft 1,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kaposmérő, Nincs utca
Ingatlan iroda logó
3640 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Feltöltve: ma
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kaposmérő 2009 nm
11
38,1 millió Ft 19 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kaposmérő
Ingatlan iroda logó
2009 m² terület

Feltöltve: 8 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kaposmérő, Hunyadi 133/15 39 nm
1
10 millió Ft 256,4 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kaposmérő, Hunyadi 133/15
39 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.