Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Karancsaljai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Karancsaljai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Karancsalja

Feltöltve: ma
Eladó ház Karancsalja 107 nm
18
27,5 millió Ft 257 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Karancsalja
Ingatlan iroda logó
107 m² terület
1763 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Karancsalja, Rákóczi 101 nm
1
19,9 millió Ft 197 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Karancsalja, Rákóczi
101 m² terület
600 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Karancsalja 241 nm
19
49,9 millió Ft 207,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Karancsalja
Ingatlan iroda logó
241 m² terület
1769 m² telek
4 szoba

Frissítve: 11 napja
Eladó ház Karancsalja 45 nm
K
20
6 millió Ft 133,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Karancsalja
45 m² terület
593 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 11 napja
Eladó telek Karancsalja 2512 nm
11
5 millió Ft
Eladó telek, Karancsalja
2512 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Feltöltve: 3 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Karancsalja 35000 nm
1
3,8 millió Ft 109 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Karancsalja
35000 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Karancsalja 160 nm
15
160 millió Ft 1 millió Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Karancsalja
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
1663 m² telek
6 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.