Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kásádi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kásádi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kásád

Frissítve: ma
Eladó ház Kásád 67 nm
20
44,9 millió Ft 670,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kásád
Ingatlan iroda logó
67 m² terület
2420 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Kásád 67 nm
20
44,9 millió Ft 670,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kásád
Ingatlan iroda logó
67 m² terület
2420 m² telek
3 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Kásád 67 nm
20
44,9 millió Ft 670,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kásád
Ingatlan iroda logó
67 m² terület
2420 m² telek
3 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Kásád 84 nm
14
7,49 millió Ft 89,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kásád
Ingatlan iroda logó
84 m² terület
2901 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 12 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kásád 65 nm
20
17,9 millió Ft 275,4 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Kásád
Ingatlan iroda logó
66 m² telek

Frissítve: 17 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kásád, Külterület 66 nm
19
17,9 millió Ft 271,2 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Kásád, Külterület
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.