Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kaskantyúi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kaskantyúi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kaskantyú

Frissítve: 28 napja
Eladó ház Kaskantyú 106 nm
17
23 millió Ft 217 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kaskantyú
Ingatlan iroda logó
106 m² terület
1343 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: 28 napja
Eladó ház Kaskantyú 80 nm
20
42 millió Ft 525 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kaskantyú
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1220 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.