Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kaszaperi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kaszaperi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kaszaper

Frissítve: ma
Eladó ház Kaszaper, Bem utca 79 nm
16
11,9 millió Ft 150,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kaszaper, Bem utca
Ingatlan iroda logó
79 m² terület
1876 m² telek
2 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Kaszaper 90 nm
19
9,5 millió Ft 105,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kaszaper
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1926 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 9 napja
Eladó ház Kaszaper 67 nm
K
20
6 millió Ft 89,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kaszaper
Ingatlan iroda logó
67 m² terület
1981 m² telek
2 szoba

Frissítve: 29 napja
Eladó ház Kaszaper 80 nm
1
13 millió Ft 162,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kaszaper
80 m² terület
1994 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 1 éve
Eladó telek Kaszaper 1216 nm
0
400 ezer Ft 329 Ft/m²
Eladó telek, Kaszaper
1216 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Feltöltve: 4 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kaszaper, Külterület 2 nm
0
9,4 millió Ft 4,7 millió Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Kaszaper, Külterület
2 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 14 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kaszaper 312 nm
20
55 millió Ft 176,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kaszaper
Ingatlan iroda logó
312 m² terület
1126 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.