Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kéki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kéki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kék

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Kék, Dózsa utca 165 nm
20
28,99 millió Ft 175,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kék, Dózsa utca
Ingatlan iroda logó
165 m² terület
1886 m² telek
5 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Kék 70 nm
14
26,5 millió Ft 378,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kék
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
1158 m² telek
3 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Kék 80 nm
11
27,5 millió Ft 343,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kék
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
2233 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 15 napja
Eladó ház Kék 80 nm
K
15
47 millió Ft 587,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kék
80 m² terület
500 m² telek
2+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Kék, Jókai Mór utca 2277 nm
2
2,9 millió Ft 1,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kék, Jókai Mór utca
Ingatlan iroda logó
2277 m² telek

Frissítve: 13 napja
Eladó telek Kék 2290 nm
3
16,7 millió Ft 7,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kék
Ingatlan iroda logó
2290 m² telek

Frissítve: 13 napja
Eladó telek Kék 2418 nm
3
16,7 millió Ft 6,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kék
Ingatlan iroda logó
2418 m² telek

Frissítve: 5 hónapja
Eladó telek Kék 2273 nm
1
2,9 millió Ft 1,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kék
2273 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 9 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kék 700 nm
8
140 millió Ft 200 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kék
Ingatlan iroda logó
700 m² terület
6234 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.