Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kékcsei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kékcsei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kékcse

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Kékcse 135 nm
19
29,9 millió Ft 221,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kékcse
Ingatlan iroda logó
135 m² terület
1669 m² telek
4 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Kékcse 135 nm
19
29,9 millió Ft 221,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kékcse
Ingatlan iroda logó
135 m² terület
1669 m² telek
4 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Kékcse 140 nm
16
18 millió Ft 128,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kékcse
Ingatlan iroda logó
140 m² terület
4237 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Kékcse 125 nm
20
17,99 millió Ft 143,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kékcse
Ingatlan iroda logó
125 m² terület
2403 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.