Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kemecsei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kemecsei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kemecse

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Kemecse 83 nm
14
11,9 millió Ft 143,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kemecse
Ingatlan iroda logó
83 m² terület
1487 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Kemecse 87 nm
19
27 millió Ft 310,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kemecse
Ingatlan iroda logó
87 m² terület
2700 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Kemecse 58 nm
12
19,9 millió Ft 343,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kemecse
Ingatlan iroda logó
58 m² terület
856 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 4 napja
Eladó ház Kemecse 74 nm
12
12,9 millió Ft 174,3 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Kemecse
Ingatlan iroda logó
74 m² terület
500 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Kemecse 5434 nm
4
11,9 millió Ft 2,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kemecse
Ingatlan iroda logó
5434 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Kemecse 684 nm
5
13,9 millió Ft 20,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kemecse
Ingatlan iroda logó
684 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Kemecse 23414 nm
2
8,99 millió Ft 717 Ft/m²
Eladó telek, Kemecse
Ingatlan iroda logó
23414 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Kemecse 44482 nm
7
12,99 millió Ft 292 Ft/m²
Eladó telek, Kemecse
Ingatlan iroda logó
44482 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 22 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kemecse 1802 nm
5
23 millió Ft 12,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kemecse
Ingatlan iroda logó
1802 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.