Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kemencei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kemencei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kemence

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Kemence 90 nm
15
27 millió Ft 300 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kemence
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1050 m² telek
3 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Kemence, Kossuth utca28 444 nm
1
18 millió Ft 40,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kemence, Kossuth utca28
444 m² terület
40 m² telek
1+1 fél szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Kemence 930 nm
20
230 millió Ft 247,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kemence
Ingatlan iroda logó
930 m² terület
216000 m² telek
25 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Kemence 70 nm
15
27,9 millió Ft 398,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kemence
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
1200 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Kemence eladó lakások

Feltöltve: 6 hónapja
Eladó lakás Kemence 724 nm
1
16 millió Ft 22,1 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Kemence
724 m² terület
2 szoba
földszint

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Kemence 240000 nm
20
230 millió Ft
Eladó telek, Kemence
Ingatlan iroda logó
240000 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Kemence 240000 nm
20
230 millió Ft 958 Ft/m²
Eladó telek, Kemence
Ingatlan iroda logó
240000 m² telek

Feltöltve: 2 hónapja
Eladó telek Kemence 556 nm
1
22 millió Ft 39,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kemence
556 m² telek

Feltöltve: 12 hónapja
Eladó telek Kemence 1200 nm
1
36 000 Euro
13,18 millió Ft 11 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kemence
1200 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.