Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kemenesmagasii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kemenesmagasii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kemenesmagasi

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Kemenesmagasi 86 nm
20
22,9 millió Ft 265,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kemenesmagasi
Ingatlan iroda logó
86 m² terület
1226 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Kemenesmagasi 86 nm
20
22,9 millió Ft 266,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kemenesmagasi
Ingatlan iroda logó
86 m² terület
1226 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Kemenesmagasi 80 nm
13
18,5 millió Ft 231,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kemenesmagasi
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1442 m² telek
3 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Kemenesmagasi 86 nm
20
22,9 millió Ft 266,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kemenesmagasi
Ingatlan iroda logó
86 m² terület
1226 m² telek
2+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.