Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kétegyházai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kétegyházai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kétegyháza

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Kétegyháza 105 nm
K
20
21 millió Ft 200 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kétegyháza
Ingatlan iroda logó
105 m² terület
1469 m² telek
3 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Kétegyháza 98 nm
20
37,5 millió Ft 382,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kétegyháza
Ingatlan iroda logó
98 m² terület
1428 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Kétegyháza 120 nm
13
15 millió Ft 125 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kétegyháza
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
2267 m² telek
5 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Kétegyháza 100 nm
7
12,9 millió Ft 129 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kétegyháza
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1500 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Kétegyháza eladó lakások

Frissítve: 1 hónapja
Eladó lakás Kétegyháza 53 nm
11
12,8 millió Ft 241,5 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Kétegyháza
53 m² terület
2 szoba
földszint

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 5 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kétegyháza 235 nm
13
48,5 millió Ft 206,4 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kétegyháza
Ingatlan iroda logó
235 m² terület
1578 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kétegyháza 409 nm
14
49,9 millió Ft 122 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kétegyháza
Ingatlan iroda logó
409 m² terület

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kétegyháza 409 nm
14
49,9 millió Ft 122 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kétegyháza
Ingatlan iroda logó
409 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.