Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kimlei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kimlei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kimle

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Kimle 144 nm
20
49 millió Ft 340,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kimle
Ingatlan iroda logó
144 m² terület
300 m² telek
5 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Kimle 152 nm
17
112,49 millió Ft 740 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kimle
Ingatlan iroda logó
152 m² terület
2150 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 6 napja
Eladó telek Kimle 8150 nm
8
180 millió Ft 22,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kimle
Ingatlan iroda logó
8150 m² telek

Frissítve: 6 napja
Eladó telek Kimle 1892 nm
6
29,99 millió Ft 15,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kimle
Ingatlan iroda logó
1892 m² telek

Frissítve: 14 napja
Eladó telek Kimle 648 nm
2
19,99 millió Ft
Eladó telek, Kimle
Ingatlan iroda logó
648 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Kimle 1840 nm
2
27,99 millió Ft 15,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kimle
Ingatlan iroda logó
1840 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 22 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kimle 100 nm
20
49,9 millió Ft 499 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kimle
Ingatlan iroda logó
100 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.