Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kincsesbányai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kincsesbányai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kincsesbánya

Frissítve: ma
Eladó ház Kincsesbánya 27 nm
15
25 millió Ft 925,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kincsesbánya
Ingatlan iroda logó
27 m² terület
474 m² telek
1 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Kincsesbánya 27 nm
15
25 millió Ft 925,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kincsesbánya
Ingatlan iroda logó
27 m² terület
474 m² telek
1 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Kincsesbánya, Pinces sor 4 35 nm
1
36 millió Ft 1,03 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Kincsesbánya, Pinces sor 4
35 m² terület
1531 m² telek
20 szoba

Frissítve: 28 napja
Eladó ház Kincsesbánya 50 nm
11
39,9 millió Ft 798 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kincsesbánya
Ingatlan iroda logó
50 m² terület
549 m² telek
2+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Kincsesbánya eladó lakások

Frissítve: 8 napja
Eladó lakás Kincsesbánya 54 nm
K
17
43,5 millió Ft 805,6 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Kincsesbánya
Ingatlan iroda logó
54 m² terület
2 szoba
1. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Kincsesbánya 1077 nm
2
2,5 millió Ft 2,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kincsesbánya
Ingatlan iroda logó
1077 m² telek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Kincsesbánya 1089 nm
2
2,5 millió Ft 2,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kincsesbánya
Ingatlan iroda logó
1089 m² telek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Kincsesbánya 955 nm
2
2,5 millió Ft 2,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kincsesbánya
Ingatlan iroda logó
955 m² telek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Kincsesbánya 2166 nm
4
5 millió Ft 2,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kincsesbánya
Ingatlan iroda logó
2166 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 11 napja
Eladó nyaraló Kincsesbánya 40 nm
K
14
26,9 millió Ft 672,5 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Kincsesbánya
Ingatlan iroda logó
40 m² terület
773 m² telek
2 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.