Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Királdi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Királdi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Királd

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Királd, Újtelepi út 69 nm
20
5,8 millió Ft 84,1 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Királd, Újtelepi út
Ingatlan iroda logó
69 m² terület
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Királd eladó lakások

Frissítve: 27 napja
Eladó lakás Királd 51 nm
20
8,9 millió Ft 174,5 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Királd
Ingatlan iroda logó
51 m² terület
2+1 fél szoba
1. emelet

Frissítve: 1 hónapja
Eladó lakás Királd 37 nm
1
5,5 millió Ft 148,6 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Királd
37 m² terület
1 szoba
1. emelet

Frissítve: 7 hónapja
Eladó lakás Királd 41 nm
1
8 millió Ft 195,1 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Királd
41 m² terület
1+1 fél szoba
1. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 2 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Királd 5848 nm
20
135 millió Ft 23,1 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Királd
Ingatlan iroda logó
5848 m² terület
5848 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.