Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kisecseti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kisecseti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kisecset

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Kisecset 52 nm
20
32,9 millió Ft 632,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kisecset
Ingatlan iroda logó
52 m² terület
1703 m² telek
2 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Kisecset 61 nm
16
19,9 millió Ft 326,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kisecset
Ingatlan iroda logó
61 m² terület
1185 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 7 hónapja
Eladó telek Kisecset, Petőfi út 4085 nm
12
9,25 millió Ft 2,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kisecset, Petőfi út
4085 m² telek

Frissítve: 7 hónapja
Eladó telek Kisecset 1810 nm
6
20 millió Ft 11,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kisecset
Ingatlan iroda logó
1810 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: ma
Eladó nyaraló Kisecset, Nincs utca 55 nm
7
44,9 millió Ft 816,4 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Kisecset, Nincs utca
Ingatlan iroda logó
55 m² terület
2332 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 3 napja
Eladó nyaraló Kisecset, Gerinc utca 30 nm
1
15 millió Ft 500 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Kisecset, Gerinc utca
30 m² terület
1070 m² telek
1+1 fél szoba

Frissítve: 15 napja
Eladó nyaraló Kisecset 75 nm
20
29,9 millió Ft 398,7 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Kisecset
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
1170 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó nyaraló Kisecset 35 nm
9
17,9 millió Ft 511,4 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Kisecset
Ingatlan iroda logó
35 m² terület
1007 m² telek
2 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.